Atsiliepimai

★★★★★

“Labai kruopšti, atsakinga ir paslaugi. Ačiū!”

Rūta

★★★★★

“Labai džiaugiuosi rezultatu, darbas buvo atliktas kruopščiai💗”

Liepa

★★★★★

“labai patenkinta procedura, aciu Karolinai”

Rima

★★★★★

“Kaip visada idealiai”

Ilona

★★★★★

“Kaip visada tobulai! Graziai gryztu ne pirma karta ! nuostabi meistre!”

Gover

★★★★★

“Very good service and advice”

Paulina

★★★★★

“Kruopščiai atliktas pedikiūras.”

Ana

★★★★★

“Viskas gerai”

Kamila

★★★★★

“Nuostabi kruopšti meistre! Gryztu ne pirma karta”

Gover

★★★★★

“Patiko kirpimas, gavau daug įdomios informacijos, dėl ilgų plaukų priežiūros .”

Ana